Přeskočit na obsah

O značce


Francouzi a káva

Francouzi patří mezi největší konzumenty a milovníky kávy na světě a posezení u dobré kávy patří k jejich každodenním nezbytným rituálům.

Srdcem Francie je Paříž, s množstvím útulných kaváren a kavárniček s ojedinělou atmosférou a kulturou, která je neodmyslitelnou součástí života nejen Pařížanů.

Café de Paris – C‘est la vie


Francouzská metoda pražení

Metoda francouzského pražení kávy Café de Paris zvýrazňuje kulatost a aromatickou chuť kávy. Zrna se praží mezi 12-15 minutami a takto pražená mají bohatší a plnější chuť s lehkou příjemnou hořkostí po karamelu a čokoládě. Výsledkem je káva s intenzivnějším tělem a dlouhým trváním chuti.


Café de Paris

Nová řada káv Café de Paris se hlásí k odkazu starých francouzských kávových mistrů. Pochází z pražírny v Rouen, která je perlou v portfoliu nadnárodní společnosti MZB Group. Pražírna má jedinečné know-how a pověst, díky kterým se dokázala prosadit mezi profesionály.

Mletá, zrnková i porcovaná káva Café de Paris Vás po prvním doušku přenese do kouzelné atmosféry pařížské kavárny. Vychutnáte její ojedinělou vůni a Vaše chvilka u kávy se promění v zážitek, který si prostě budete chtít zopakovat.